Září 2015

Šťastné narozeniny

27. září 2015 v 20:48 | Peggy
Neuvěřitelné. Avril už je 31 let. Stále vypadá tak mladě, jako slečna, přitom je to dospělá žena, která toho má opravdu hodně za sebou. Je inspirací tisícům lidí a stále v tom pokračuje. Tolik za svou kariéru i život vyspěla. Myslím si, že je to nádherná osoba, která ví, co chce, a vždy si za tím stojí. Nedokážu slovy popsat jak moc jí obdivuji. Je to má královna. Královna dramatu.


1. září 2015

1. září 2015 v 15:06 | Peggy Tail
Sešli jsme se, neznámé tváře, v takové malé místnůstce.

První den školy po maturitě jsem byla šíleně nervózní. Připomělo mi to kolabs u maturity. Tentokrát jsem se ale nesesypala. Byl to první den na jazykovém kurzu španělštiny na škole Spěváček. Dorazila jsem včas na místo a otevřela dveře do učebny. Zarazila mě velikost nebo spíš drobnost učebny. Pozdravila jsem nesměle: "Ahoj", a k mé úlevě mi ostatní odpověděli. Nacpala jsem se na jedno ze zbývajících volných míst a přidala se k ostatním v čekání.
Ta místnůstka byla opravdu malinká a postupně přicházeli další studenti.
Najednou mě přepadl smích. Smála jsem se se sklopenou hlavou, do lavice, do vlasů, do klína... Byla jsem totiž nabitá emocemi a do toho mi v hlavě vyvstala představa, jak v té naplněné místnůstce děláme Harlem Shake. Ano. A s každým nově příchozím ta představa zesílila a já měla co dělat, abych nepropukla v záchvat smíchu.


Po hodině čekání jsme zjistili, že nás převeleli do jiné učebny (ta byla větší xD). Každopádně, učitel by tam stejně býval nebyl včas. Neuměl téměř vůbec česky. Mluvil jen španělsky. Bylo to bláznivé, ale nebyla jsem jediná ztracená a to mi dává útěchu :)